Oto jak sławne mamy tracą wagę po porodzie

Miesiąc później są już zgrabne i seksowne jak dawniej. Jak sławne mamy tak szybko zrzucają zbędne kilogramy? Dla większości nowych mam zrzucenie tych wszystkich kilogramów tak szybko może okazać się większym wyzwaniem, ale nie ma nic złego w szukaniu inspiracji, aby odzyskać swoje ciało. Oto jak udało się to tym pięciu mamom.

HEIDI KLUM

Zrzuciła 35 funtów

Heidi Klum stanęła na scenie na pokazie mody Victoria's Secret, zaledwie dwa miesiące po porodzie swojego syna Henry'ego, bez żadnych wybojów i wybrzuszeń w zasięgu wzroku!

Trening

Heidi używała wioślarza, aby spalić kalorie; ruch, który według jej trenera jest o wiele bardziej wymagający i zapewnia lepsze rezultaty niż bieżnia. Będąc kobietą o figurze gruszki, skupiła się na wypady, przysiady i ćwiczenia z piłkami stabilizacyjnymi, aby wrócić do formy.

Dieta

Spożywała pięć małych posiłków - wypełniając swój talerz warzywami o niskiej zawartości skrobi, takimi jak brokuły i kalafior, łosoś, kurczak, grzyby, białka jaj, orzechy, fasola i soczewica, jagody i inne. Kawa i nabiał były ścisłym zakazem.

KATE MIDDLETON

Zrzuciła 20 funtów

Księżna Cambridge pokazała niewiarygodnie szczupłą sylwetkę zaledwie sześć tygodni po urodzeniu córki, księżniczki Charlotte.

Trening

Kate woli ćwiczenia na świeżym powietrzu niż na siłowni. Jej ulubionymi sportami - i ćwiczeniami kardio - są bieganie i wiosłowanie. Uwielbia również pływanie, jazdę na nartach i jogę. Użyła deski, aby dokręcić swój rdzeń, pracowała z piłką stabilizacyjną, aby wzmocnić swoje pośladki i znalazła czas na piłkę crunches, aby pracować nad swoim abs.

Dieta

Kate wierzy w zdrowy styl życia i spożywa organiczne owoce, warzywa, chude mięso i niewiele węglowodanów. Jest również wielką fanką soków i spożywa różne kombinacje soków owocowych i warzywnych.

KATE HUDSON

Zrzuciła 60 funtów

Nominowana do Oscara aktorka, która jest również współzałożycielką marki fitness Fabletics, pracowała niezwykle ciężko, aby stracić ten dziecięcy tłuszczyk.

Trening

Kate ćwiczyła przez 6 dni w tygodniu po 2-3 godziny dziennie. Jej reżim zawierał zdrową równowagę między treningiem cardio a treningiem oporowym. Podczas gdy 3 dni poświęcone były interwałowej jeździe na rowerze, wioślarzowi i StairMaster, pozostałe 3 dni poświęcone były treningowi oporowemu.

Dieta

Jej dieta składała się z posiłków bogatych w białko w częstych odstępach czasu. Skupiała się na chudych białkach, zdrowych tłuszczach, świeżych warzywach, a owoce i słodycze spożywała tylko po treningu.

JENNIFER LOPEZ

Zrzuciła 40 funtów

J-Lo nie było łatwo zrzucić zbędne kilogramy po urodzeniu bliźniąt, ale ta gwiazda show-biznesu zrobiła to w wielkim stylu.

Trening

Jennifer ćwiczyła od 45 do 75 minut, 4 razy w tygodniu. Zapisała się także na sprinterski triathlon, aby pomóc sobie zrzucić zbędne kilogramy.

Dieta

Postawiła sobie za cel spożywanie tylko 1400 kalorii dziennie, dzieląc je na 4 mini posiłki. Ich głównymi składnikami były świeże owoce, surowe warzywa i białko.

JESSICA ALBA

Zrzuciła 35 funtów

Gwiazda filmów "Into the Blue" i "Good Luck Chuck" użyła gorsetu, aby odzyskać ciało sprzed dwóch ciąż, ale to nie jedyny sposób, w jaki zrzuciła kilogramy.

Trening

Jessica zaczęła od 20-minutowych treningów, aby wzmocnić mięśnie rdzenia i przeszła do dłuższych sesji cardio, takich jak kickboxing i dance aerobik, z treningiem siłowym.

Dieta

Trenerka Ramona Braganza kazała Albie spożywać trzy posiłki, dwie przekąski i co najmniej litr wody dziennie. Jej przydział kalorii wynosił 1700 dziennie.

W związku z tym, że nie jest to możliwe, nie ma co się zastanawiać nad tym, czy jest to możliwe.

Tags: gwiazdy mamacelebrity moms stracić poporodowe wagaget inspirującegetting z powrotem do shapelifepost-natal waga waga

Autor