Te 20 smakołyków na Halloween jest wolne od ośmiu głównych alergenów

Chcesz mieć pewność, że kupujesz przyjazne dla alergików słodycze na Halloween i klasowe przyjęcia? Oto listy, których potrzebujesz!

Niedawno dowiedziałem się o SnackRoots na Instagramie i pomyślałem, że to genialne: Jest to aplikacja, która pozwala użytkownikom tworzyć listy bezpiecznych przekąsek, które można przynieść na imprezy klasowe, gry sportowe, spotkania drużyn harcerskich i inne spotkania - w mniej niż minutę. Wybierasz alergeny, a aplikacja generuje listę bezpiecznych przekąsek, a następnie wysyła ci e-mail z linkiem, którym możesz podzielić się z innymi rodzicami w grupie za pośrednictwem tekstu, poczty elektronicznej lub narzędzia cyfrowego, takiego jak Evite lub Facebook. Twórca SnackRoots, Sonya North, jest lokalną mamą trójki dzieci, która ma dwoje dzieci z alergiami pokarmowymi. Wiedziałam, że będzie idealną osobą, aby pomóc nam znaleźć przyjazne dla alergików smakołyki na Halloween!


Sonya North

Więc zapisałaś się, aby przynieść smakołyki na imprezę Halloweenową swojego dziecka - a potem dostajesz wiadomość od nauczyciela z prośbą, aby były one przyjazne dla alergików. Zaraz, co?

A tak przy okazji, alergie to orzeszki ziemne, orzechy drzewne, jajka, mleko i gluten. Bułka z masłem, prawda?

Znalezienie przysmaków przyjaznych dla osób z alergią jest trudne

Jako mama alergika od 12 lat, nauczyłam się jednej rzeczy: ludzie chcą uwzględniać dzieci z alergiami, tylko nie wiedzą jak. Jeśli nie jesteś bezpośrednio dotknięty alergią, znalezienie bezpiecznych smakołyków może być trudne. Spędzanie godzin na przeglądaniu etykiet produktów spożywczych prawdopodobnie nie jest na twojej liście rzeczy do zrobienia. Dzielę się więc dziesięcioma słodyczami i dziesięcioma przekąskami, które są przyjazne dla alergików (wolne od ośmiu głównych alergenów), aby pomóc Ci zaplanować przyjęcie.

Szybka uwaga: Jestem zwolennikiem zdrowej przekąski na pewno. Jeśli sprawdzisz SnackRoots, dostępnych jest kilka opcji świeżych owoców i warzyw. Cztery lata temu moja córka miała reakcję alergiczną na świeże owoce dostarczone przez rodzica z klasy. Owoce weszły w kontakt z orzechami podczas przygotowywania, prawdopodobnie z noża lub deski do krojenia użytej do przygotowania PB&Js. Nie wszystkie szkoły dopuszczają jedzenie przygotowane w domu jako opcję, dlatego większość przekąsek na naszych listach jest paczkowana.

You might also like: Apel mamy z alergią pokarmową o empatię

10 przyjaznych alergikom cukierków na Halloween

Po pierwsze, zacznijmy od dobrych rzeczy: słodyczy. Oto moje dziesięć najlepszych cukierków przyjaznych dla osób z alergią, które można znaleźć w ogólnokrajowych sklepach takich jak Costco, Target, Walmart, Whole Foods i Amazon. Wszystkie z tych cukierków są wolne od ośmiu głównych alergenów, w tym orzeszków ziemnych, orzechów drzewnych, nabiału, jaj, soi i glutenu. Niektóre z tych marek prawdopodobnie wyglądają znajomo, niektóre mogą nie. Bez obaw, linkuję do miejsc, gdzie można je kupić bezpośrednio. (Niektóre z nich zawierają linki partnerskie, co oznacza, że bez dodatkowych kosztów dla Ciebie, zarabiam prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup).

1 - YumEarth Organic Pops | 2 - Swedish Fish/Sour Patch Kids | 3 - Surf Sweets Spooky Shapes | 4 - Skittles/Starburst| 5 - Dum Dums* | 6 - Enjoy Life Chocolate Minis | 7 - Free2B Bag O' Treats | 8 - No Whey! Fear Not Treats | 9 - Smarties| 10 - Ring Pops

Uwaga Dum Dums na temat soi: Nasze produkty mogą zawierać śladowe ilości oleju sojowego, substancji pomocniczej w procesie produkcji słodyczy. Olej sojowy został poddany rafinacji, wybieleniu i dezodoryzacji, czyli procesowi, który usuwa białko mogące wywołać reakcję alergiczną. Ponieważ indywidualne wrażliwości są różne, zdecydowaliśmy się jednak wymienić olej sojowy.

10 przyjaznych alergikom cukierków na Halloween: Kliknij, aby Tweetnąć

10 przyjaznych alergikom przekąsek na Halloween na klasowe przyjęcia

Kiedyś stresowałam się pieczeniem przyjaznych dla alergików ciasteczek i owocowych szaszłyków na każdą imprezę klasową. Obecnie, większość szkół pozwala tylko na kupowane w sklepie smakołyki w klasie. Tak więc, moją nową filozofią jest znalezienie innej wymówki, aby pójść do Costco lub Targetu, aby zaoszczędzić moją energię i kupić wszystko. Oto mój przewodnik po przekąskach przyjaznych alergikom na następną imprezę:

Wszystkie te przekąski są wolne od ośmiu najlepszych alergenów, wiele z nich jest dostępnych w lokalnym sklepie spożywczym, Costco, Target, Whole Foods, Walmart lub Amazon. Aby dowiedzieć się więcej o każdej przekąsce lub zamówić ją online, zamieszczam linki poniżej.

11 - Enjoy Life Cookies | 12 - Stretch Island Fruit Leather | 13 - Made Good Vanilla Crispy Squares | 14 - Annie's Bunny Fruit Snacks | 15 - Gogo Squeezes | 16 - Skinny Pop Original Popcorn | 17 - Hippeas Vegan White Cheddar Puffs | 18 - Pop Chips Sea Salt Flavor | 19 - Lays Classic Chips | 20 - Sensible Portions Veggie Straws

Zalecam, abyś podzielił się swoimi wyborami przekąsek z nauczycielem, pielęgniarką szkolną lub rodzicami alergików w celu uzyskania ich oceny i opinii.

10 Przyjaznych Alergikom Przekąsek Na Halloween Na Przyjęcia Klasowe: Kliknij na Tweet

Jeśli Twoja grupa ma mniej niż osiem alergenów, jest o wiele więcej przekąsek, z których możesz wybierać! Znajdź więcej opcji przekąsek i słodyczy wchodząc na SnackRoots, wprowadź alergie swojej grupy i podziel się dostosowaną listą ze swoją grupą. Dziękuję za towarzyszenie mi w tej przyjaznej dla osób z alergią podróży. Wesołego i bezpiecznego Halloween!

Sonya North jest mamą trójki dzieci, inżynierem i zwolenniczką alergii pokarmowych. Dwoje z jej dzieci jest wśród sześciu milionów dzieci żyjących z alergiami pokarmowymi. Była zmęczona tym, że rodzice nieświadomie podają niebezpieczne przekąski na szkolnych imprezach, po meczach sportowych i na przyjęciach urodzinowych. Po dziesięciu latach działalności, zdała sobie sprawę z czegoś: Wszyscy chcieli uwzględnić dzieci z alergiami pokarmowymi, ale nie wiedzieli jak. Po latach ręcznego tworzenia list dla rodziców, trenerów i nauczycieli, narodził się pomysł na SnackRoots.

Zdjęcie górne autorstwa rawpixel na Unsplash

Autor