13 produktów wykonanych z użyciem naturalnych barwników spożywczych

Syntetyczne barwniki spożywcze nie były na moim radarze aż do kilku lat temu, kiedy badałam i opisywałam historię dla magazynu Parents zatytułowaną The Food Dye Blues.

W artykule przedstawiłam obie strony tego problemu. Osobiście jednak zmieniłam swoje nawyki zakupowe. Teraz patrzę na listę składników pod kątem syntetycznych barwników i staram się ich unikać.

Nie tylko są syntetyczne barwniki niepotrzebny składnik, ale istnieją również dowody, że mogą one mieć negatywny wpływ na dzieci, pogarszając objawy, takie jak nieuwaga i nadpobudliwość u niektórych dzieci z ADHD - a nawet u niektórych dzieci, które nie mają ADHD.

Moje dwa centy: Dlaczego nie po prostu zwrócić się do wielu alternatyw, które wykorzystują naturalne barwniki żywności?

Możesz także polubić: Czy sztuczne barwniki spożywcze są bezpieczne dla dzieci?

Dotarłam do czytelników Real Mom Nutrition, których dzieci mają wrażliwość na barwniki spożywcze i poprosiłam o ich ulubione naturalnie kolorowe wersje typowo barwionych produktów spożywczych, takich jak cukierki i posypki do ciast.

Wszystkie te produkty są albo te, które polecili (lub te, które lubię), i wszystkie one używają naturalnych barwników spożywczych z roślin dla swoich odcieni.

Rozumie się samo przez się, ale używanie naturalnych kolorów zamiast syntetycznych barwników spożywczych nie czyni w magiczny sposób cukierków i posypek do babeczek "zdrowymi", ale są to świetne opcje, jeśli chcesz uniknąć syntetycznych barwników!

Naturalnie Kolorowe Cukierki

1 YumEarth Organiczne Lizaki

2 TruSweets Candy Canes

3 Black Forest Gummy Bears

4 Trader Joe's Gourmet Jelly Beans

5 Cukierki UnReal

Naturalnie barwione dekoracje do ciast

6 Color Kitchen Barwnik spożywczy

7 McCormick Color Nature Barwnik spożywczy

8 Posypki India Tree

9 Kolorowa posypka kuchenna

Naturalnie kolorowe wypieki

10 Immaculate Baking Company Crescent Rolls

11 Pillsbury Purely Simple Cake Mix

12 Rogaliki Annie's

13 King Arthur Flour Baking Mix & Frosting Pack

Jestem uczestnikiem programu partnerskiego Amazon Services LLC Associates Program, który ma na celu zapewnienie środków dla mnie do zarabiania opłat poprzez link do Amazon.com i powiązanych stron.

Autor