Jakie są najczęstsze skargi na firmy cateringowe?

Kiedy zimowy chłód w końcu puszcza i ciepłe wiosenne bryzy kopią, wiele osób zaczyna myśleć o otwartych domach absolwentów, piknikach firmowych, prywatnych imprezach i innych specjalnych wydarzeniach. Na niektóre z nich możesz przygotować jedzenie samodzielnie lub z pomocą przyjaciół. Ale w wielu przypadkach, będziesz potrzebował profesjonalnej pomocy, aby impreza była tak dobra, jak to tylko możliwe.

Jeśli spojrzeć na recenzje firm cateringowych w Twojej okolicy, prawdopodobnie znajdziesz mieszany worek orzechów. Będzie kilka pozytywnych opinii, aby być pewnym. Wiele firm cateringowych są super profesjonalne w sposób, w jaki obsługują wydarzenia, a nawet te, które nie są bardzo profesjonalne może dostać szczęście tu i tam.

Jednakże, będzie również wiele opinii, które uruchomić spektrum od miernych do downright negatywne. Kiedy myślisz o nadziejach, jakie ci klienci mieli dla swoich specjalnych, to naprawdę szkoda, że byli niezadowoleni z tego, jak usługa gastronomiczna rzeczywiście grał. A kiedy jesteś tym, który planuje wydarzenie, chcesz, aby upewnić się, że catering zatrudnić ma wszystkie swoje kaczki w rzędzie, i jest dobrze przygotowany do dostarczenia we wszystkich sposobów, które mają największe znaczenie.

Więc jakie są najczęstsze skargi na firmy cateringowe?

1. Jedzenie nie zostało dobrze przygotowane

To brzmi jak oczywiste, ale to nie czyni go mniej powszechne. Istnieje wiele ważnych elementów, aby być wykwalifikowanym cateringu, ale jeśli jedzenie samo w sobie nie dostarcza na wszystkich liczbach, to będzie bardzo trudno przekonać nikogo, że caterer zrobił dobrą robotę. Doświadczenie jest największym nauczycielem tutaj, ponieważ tak wiele zmiennych może wzrosnąć podczas catered imprezy.

2. Serwery lub ekipa przygotowująca nie były dobrze przeszkolone

To wszystko jest w porządku i dobrze, kiedy rozmawiasz z kierownikiem firmy i planujesz swoje wydarzenie; ale kto ma zamiar pokazać się w wielkim dniu, i jaki rodzaj szkolenia będą mieli? To wszystko jest zbyt powszechne dla ludzi, aby narzekać na brak umiejętności (lub brak przyjazności, w niektórych przypadkach) pracowników, którzy obsługują wydarzenie.

3. Struktura opłat nie była jasna

Ostatnią rzeczą, której potrzebujesz, gdy twoje wydarzenie jest skończone i zrobione z jest rachunek niespodzianka dla ukrytych lub dodatkowych opłat; a jednak to się dzieje też, jeśli uważnie czytać recenzje. Zawsze szukaj caterera, który daje ci jasną i niezawodną cenę, popartą pisemną umową i gwarancją.

Unikanie wspólnych pułapek

Obsługa cateringowa imprezy powinna być pozytywnym doświadczeniem, w którym Twoi goście są traktowani jako przyjaźni, profesjonalni i wysokiej jakości usługodawcy - niezależnie od tego, czy są to tylko przekąski i napoje, czy też w pełni przygotowany posiłek. Znalezienie firmy, która jest w stanie zapewnić to wszystko może wymagać trochę kopania, zwłaszcza, że istnieje tak wiele firm cateringowych - i nowe pojawiają się każdego roku. Skup się na firmach, które mają wysokie oceny w recenzjach i unikaj tych, które mają tendencję do generowania rodzajów skarg wymienionych tutaj. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś!

Autor
Komentarze (0)
Zostaw komentarz