Dieta i fitness są jak dwie strony monety

Istnieje kilka przypadków, w których wspólny człowiek stanął problemy z jego zdrowia z powodu jego diety jest jedynym powodem. Posiadanie bardzo zdrowej i terminowej diety jest bardzo ważne, aby mieć dobrą kondycję fizyczną. Jeden może być aktywny, robi wszystkie ćwiczenia, ale może nie być o dobrej diety. Dieta i fitness, idą w parze i wielu z nas zapomina o tym fakcie w tym szybkim świecie. Oto kilka prostych wskazówek diety, aby mieć idziesz dopasowanie bez żadnych kłopotów.

1. Zmniejsz spożycie cukru: Oprzeć się z posiadania sztucznych cukrów i jego produktów ubocznych. Zamiast tego zacznij mieć pokrojone jabłko lub granat. Zdrowy sposób, aby rozpocząć, aby być na dobrej drodze do fitnessu.

2. Zostaw śmieci za sobą: Nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w te, aby mieć świadomą kontrolę diety i fitness zdrowia. Ocet balsamiczny, w łupinach orzechów ma białka i błonnika, a beztłuszczowe zwykły jogurt, grecki jogurt działa również cuda jako naturalny niskokaloryczny bazę dla dressingów i dipy-lub jako tangier alternatywą dla kwaśnej śmietany.

3. Uważaj na porcje: Czy twój stek, kurczak lub wołowina zajmują więcej niż połowę twojego talerza? Dlaczego nie wypełnić talerza większą ilością warzyw lub mieszanką warzyw i świeżych owoców? Spróbuj tego, a zauważysz najlepsze rezultaty.

4. Spróbuj porcji między posiłkami: Jedz jak król rano, jedz jak zwykły człowiek w południe i jedz jak żebrak w nocy. Jest to bardzo stara formuła i nie trzeba się jej trzymać. W dzisiejszych czasach najlepiej będzie, jeśli podzielisz te 3 duże posiłki na 6 mniejszych. W ten sposób masz pewność, że nie jesteś głodny przez cały czas i nie narażasz zdrowia.

5. Jedz i biegaj: Mając wielki dzień w biurze, ważne jest, abyś zaplanował, co zamierzasz jeść rano wielkiego dnia- coś, co utrzyma cię zasilane, a także zejdzie łatwo. I nie martw się o odstawienie kofeiny z rana w dniu wyścigu. Kawa jest świetna dla wyników sportowych, ponieważ sprawia, że jesteś bardziej bystry i może nawet dać Ci więcej energii.

6. Witamy H2O do swojego świata: Bardzo mały sekret, że wielu z nas brakuje, aby wiedzieć, jest woda (H2O) jest najlepszym źródłem energizer. Im bardziej jesteś uwodniony, tym lepiej jesteś, że dzień. Najlepszy impuls uzupełniania można dostać bez skutków ubocznych lub bez dodanych konserwantów.

7. Zabawa z jedzeniem: Mimo, że masz wystarczająco dużo owoców i warzyw, na pewno może znudzić się z nim w pewnym momencie. Rozwiązanie? Mieć mnóstwo przypraw, świeżych ziół i cytryn na swoje kulinarne zawołanie. "To niesamowite, co mała szczypta przypraw, posypka ziół, szczypta skórki z cytryny lub odrobina soku z limonki może zrobić, aby ożywić danie i Twoją dietę. A co najlepsze: Nie zawierają one prawie żadnych kalorii. Poeksperymentuj z kolacją, dziś wieczorem!

8. Zrób sobie przerwę! Zrób sobie owocowe lody!!! Czujesz się tak, jakbyś został pominięty w całej zabawie? Znudzony wszystkich kontroli diety i bardzo chce zrobić sobie przerwę? Nie przejmuj się tym! Zamów świeże (i super orzeźwiające) lody sundae, wypełnione pokrojonym w kostkę kiwi, ananasem i truskawkami. Dostaniesz porcję pysznych owoców - bez konieczności stosowania ciężkich, kalorycznych dodatków.

9. Waż się na wynos! Trzymasz się swojej diety przez cały tydzień. Dobra robota! Teraz nadszedł czas, aby zacząć śledzić swoje postępy i upewnić się, że te kilka kilogramów, które straciłaś, nie znajdzie drogi powrotnej. Najlepiej jest wejść na wagę rano, przed jedzeniem lub piciem - i przed rzuceniem się w wir codziennych zajęć. Aby uzyskać najbardziej wiarygodną liczbę, sprawdzaj wagę o stałej porze, codziennie lub co tydzień.

Ważnym elementem zapobiegania problemom zdrowotnym jest kontrolowanie swojego stanu zdrowia w domu. Monitorowanie parametrów życiowych organizmu, takich jak ciśnienie krwi, temperatura, poziom cukru i utrzymywanie zdrowej diety, pozwala Ci łatwo znaleźć się w stanie relaksu i daje Ci możliwość dokonywania pomiarów o różnych porach w ciągu dnia. To może pomóc Tobie i Twojemu pracownikowi służby zdrowia ocenić skuteczność bycia zdrowym.

Tak więc, zacznij przejmować kontrolę nad swoim zdrowiem już dziś, prowadząc jego rejestr. Bądź zdrowy, bądź szczęśliwy.

Autor